14-й День Народження компанії "РОПА Україна"

07 жовтня 2017 року ТОВ «РОПА Україна» святкувала свій 14-й День Народження.

 

День Народження - це час для підведення підсумків за минулий рік, саме тому  урочисту частину свята Керівники відділень розпочали з презентації досягнень своїх відділень: Масьома А. Л. звітувала про досягнення відділу персоналу і комунікацій, Мрук Ю. М. та Тарасенко О. С.  - про досягнення відділення поширення, Уманець Л. П. - про результати відділення бухгалтерії, Стинке О. В.  - про результативність відділення складу і логістики, Іванов П. В. - про результати відділення сервісу техніки ROPA, а Менжинський Я. В. звітував про видатні досягнення свого відділення сервісу техніки HORSCH, BERGMANN та власного виробництва, Олятовська І. І. презентувала досягнення відділення кваліфікації.

За рік, що минув, збільшився штат продуктивних співробітників, тепер це понад 100 працівників, кількість наших клієнтів сягає понад 500! «РОПА Україна» утримує лідируючі позиції по якості надання сервісних послуг;  серійне виготовлення культиватора – Аллігатор, а також розробка нового 12-метрового культиватора Alligator;  Компанія виділяє достатньо ресурсів для розвитку даного проекту; проведена велика кількість будівельних робіт. Також компанія приділяє велику увагу благоустрою в сусідніх селах (ремонт дороги, капітальний ремонт сільської ради в с. Плоске), а також створення комп’ютерного класу в школі.   

Звісно були відзначені кращі співробітники Компанії за свої результати, які отримали грамоти та фірмові подарунки.

По закінченню урочистої частини всіх співробітників було запрошено до фуршету і неформального спілкування.

 

Запорукою 14-річного успіху Компанії є чесна та прозора діяльність,  дотримання найголовніших цінностей та принципів у своїй діяльності, а саме: професіоналізму в усіх стосунках з клієнтами та постачальниками, постійного вдосконалення та інновацій як основи для дії, довіри до своїх людей та створення корпоративної культури, в якій вони реалізовують свій потенціал.

Кожний з сім’ї «РОПА Україна» розділяє цінності компанії, її місію та бачення бізнесу. Адже подальший розвиток та успіх компанії безпосередньо залежить від розвитку та успіху кожного з нас.

З нагоди святкування Дня Народження - висловлюємо щиру вдячність нашим клієнтам і партнерам за плідну співпрацю і довіру до нашої компанії!